Nowa kosiarka ze zbiornikiem Shibaura CM244GC

 

Shibaura wprowadziła na rynek europejski nową kosiarkę ze zbiornikiem opróżnianym hydraulicznie na wysokość 190 cm. Kosiarka wyposażona jest w silnik o mocy 24 KM. Napęd 4WD umożliwia płynną pracę kosiarki na pochyłościach i w warunkach wilgotnych. CM244GC może być wyposażona w kosiarkę o rotacyjną o szerokości roboczej 137 cm, ścięta trawa jest bezpośrednio wdmuchiwana do zbiornika o pojemności 550 litrów lub kosiarkę bijakowa rozdrabniającą skoszona trawę o szerokości roboczej 120 cm. 

Kosiarki Shibaura CM pracują na autostradzie

 

Kosiarka Shibaura CM 314 i 374 cieszą się dużym zainteresowaniem w Polsce. W ostatnich tygodniach kilka takich kosiarek zostało dostarczone do firmy utrzymujących autostrady  i tereny do nich przylegające.

 

Duża moc, duża prędkość jazdy podczas koszenia, doskonała zwrotność oraz automatyczny napęd 4WD, który załączany jest w momencie gdy  pochylenie terenu przekracza 7 stopni oraz wzmocniona budowa zapewniają doskonały komfort pracy oraz umożliwiają szybkie wykonywanie powierzonych zadań. Niezawodność sprzętu jest bardzo ważna dla firmy utrzymujących autostrady, gdyż każde niedotrzymanie standardów wiąże się z konsekwencjami finansowymi.

Pierwsze modele demonstracyjne

 

W grudniu 2013 nasza firma podpisała umowę z firmą Shibaura i została wyłącznym importerem na Polskę ciągników i kosiarek Shibaura. Oferta produktów Shibaury wyróżnia się szeroką gamę modeli zarówno kosiarek ciągnikowych jak i ciągników oraz zastosowaniem w produkcji zaawansowanych technologii oraz wysoką jakością wykonania.

 

Pierwsze modele demonstracyjne zarówno kosiarek jak i ciągników będą dostępne w siedzibie naszej firmy od połowy stycznia 2014.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych prezentacją, zarówno klientów indywidualnych jak i dystrybutorów, do kontaktu z naszym biurem w celu umówienia dogodnego terminu.

Generalny importer:

ProGrasS Polska Sp. z o.o.

Trzciana 234

32-733 Trzciana

Tel:  +48 12 3784840

Fax: +48 12 3784841

Mail: biuro@prograss.pl