O Nas

 

Firma ProGrasS Polska powstała w 2007 roku. Początkowo działalność naszej firmy koncentrowała się głównie na imporcie i sprzedaży produktów i urządzeń do pielęgnacji murawy, w szczególności sportowej (boiska, pola golfowe). Rosnące zapotrzebowanie na rynku na dodatkowy osprzęt oraz ciągniki spowodowało, że oferta naszej firma została w ostatnich latach znacznie rozszerzona. Oprócz podstawowej oferty sprzętu do pielęgnacji murawy dostarczamy również szeroką gamę maszyn do utrzymywania dróg i terenów przy drogach, terenów użyteczności publicznej oraz rolnictwa, ogrodnictwa i sadownictwa.


 W grudniu 2013 nasza firma podpisała umowę z firmą Shibaura i została wyłącznym importerem na Polskę ciągników i kosiarek Shibaura. Oferta produktów Shibaury wyróżnia się szeroką gamę wysokiej jakości ciągników kompaktowych i różnego typu kosiarek wyprodukowanych przy zastosowaniu zaawansowanych technologii.


Na początku roku 2014 zostały podjęte rozmowy z firmą Ferrari, które zaowocowały podpisaniem umowy o współpracy w zakresie dystrybucji ciągników sadowniczych oraz ciągników jednoosiowych na rynku polskim.


ProGrasS Polska importuje wyłącznie maszyny i urządzenia renomowanych producentów, o wysokiej jakości wykonania i spełniających najwyższe wymagania klientów, są one dostępne poprzez naszą sieć dystrybutorów.


Od naszych autoryzowanych dystrybutorów mogą Państwo oczekiwać odpowiedniego doradztwa przy wyborze produktów oraz wysokiej jakości obsługi serwisowej.


 

Generalny importer:

ProGrasS Polska Sp. z o.o.

Trzciana 234

32-733 Trzciana

Tel:  +48 12 3784840

Fax: +48 12 3784841

Mail: biuro@prograss.pl